Punkt zbierania składek członkowskich w Kole PZW nr 28 w Nowej Sarzynie.

Punktem zbierania składek członkowskich w Kole PZW nr 28 w Nowej Sarzynie będzie Sklep wędkarski "Sandacz" ul. prof. Jana Tołpy 22. w godzinach otwarcia.   Tel kontaktowy do skarbnika Koła Grzegorza Jaromina 787 913 311.

Informujemy, iż w sprawie opłaty członkowskiej na rok 2020 skarbnik Koła nr 28 w Nowej Sarzynie będzie w każdą środę od godz 17:00 w Sklepie Wędkarskim Sandacz lub Pizzerii Rawiola. Ponadto istnieje możliwość umówienia się ze skarbnikiem w sprawie opłaty telefonicznie w każdy dzień tygodnia pod nr tel. 787913311. Skarbnik do odwołania nie przyjmuje osobiście dokumentów w celu dokonania opłat.
Również w każdy dzień tygodnia dokumenty oraz można zostawić w sklepie i odebrać w umówionym terminie.
W wypadku kiedy sklep jest nieczynny prosimy o kontakt pod r tel. 504 096 412