Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Spławikowe o „ Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna ” Koła PZW nr 28 ,,Szuwarek” w Nowej Sarzynie 26.09.2015-wyniki i relacja..

Zawody Spławikowe o „ Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna ” Koła PZW nr 28 ,,Szuwarek” w Nowej Sarzynie 26.09.2015-wyniki i relacja.

Zdejęcie grupowe

     Dnia 26.09.2015 na terenie Stawów Janda odbyła się kolejna edycja zawodów o „ Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna” zorganizowanych przez Koło PZW nr 28 "Szuwarek" w Nowej Sarzynie. Na starcie pojawili się wszyscy zapisani czyli 18 osób. Pogoda na okres łowienia dopisała, jedynie dokuczała okresowo lekka mżawka, która nie czyniła jakoś szczególnie dyskomfortu w trakcie łowienia. Zawodnicy łowili podzieleni na 2 sektory, a ryby tego dnia nawet nieźle współpracowały ponieważ 6 zawodników miało wyniki powyżej 3000pkt co jak na Stawy Janda wynik bardzo dobry. Niestety poczas imprezy zdarzył się nieprzyjemny incydent gdy jakiś idiota przechodząc drogą miedzy stawami uszkodził tyczkę kol. Janowi Siwcowi jakby nie mógł poczekać, aż zawodnik wysunie wędkę do łowienia po czym oddalił się. (element do tej tyczki kosztuje 400zł, a szkodnik się ulotnił). Zawody mimo tego przykrego zdarzenia można uznać za udane do czego przyczyniły się nawet nieźle wspołpracujące drobne, ale za to liczne ryby. Po zakończeniu łowienia odbył się poczęstunek, ogłoszenie wyników i losowanie nagród. Puchary wręczał osobiscie Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Jerzy Paul, łowca największej ryby zawodów jazia 29,3cm Sylwester Kamiński otrzymał okazały puchar ufundowany przez radnego Grzegorza Sroke (mógłby też takie fundować na zawodach spinningowych :D).

Wyniki:

 1. Gnatek Rafał                           4355pkt       1pkt sektorowy.
 2. Furman Marek                         4190pkt.      1pkt sektorowy.
 3. Strojek Piotr                            4270pkt.      2pkt sektorowe.
 4. Swiętoniowski Mirosław          3710pkt.      2pkt sektorowe.
 5. Strojek Marcin                         3655pkt.      3pkt sektorowe.
 6. Kamiński Sylwester                 3205pkt.      3pkt sektorowe.

Szczególne podziekowania dla sponsorów:

 • Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna za puchary i nagrody.
 •  Radny Grzegorz Sroka za okazały puchar dla łowcy najwiekszej ryby zawodów.
 • Pizzeria "Ravioli" za okazały rabat na smaczną pizzę.
 • Sklepu Wędkarskiego Leader ul. Langiewicza 22b w Rzeszowie za nagrody
 • Mirosława Świetoniowskiego za siatke na ryby.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • irenikus Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Dlaczego tak uważasz? tak odbywa sie to na większości zawodów. Jest to sposób na przyciągnięcie większej liczy zawodników i każdy ma taką samą szansę na zakończenie zawodów z nagrodą.

 • bronzo Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • pstrag408 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  jak ktos nie umie utrzymac porzadku na zawodach niech sie nie podejmoje organizacji . Zaliczylem troche zawodow innej rangi ale takich jaj nie bylo