Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Spinningowe "Pstrąg Trzebośnicy" 24.08.2014. Wyniki i relacja.

Zawody Spinningowe "Pstrąg Trzebośnicy" 24.08.2014. Wyniki i relacja.

Grupówka po zawodach

        W dniu 24.08.2014 na rzece Trzebośnica odbyły się zawody spinningowe "Pstrąg Trzebośnicy" zorganizowane przez Koło PZW nr 28 w Nowej Sarzynie. Na miejscu zbiórki stawiło się 13 uczestników. Pogoda niestety nie dopisała, deszcz padał perz prawie całe zawody, czasami wręcz intensywnie. Warunki atmosferyczne sprawiły, że łowienie było uciążliwe i trudne, przełożyło sie to niestety na wynik,i które w tym roku nie były rewelacyjne. Trzebośnica jest rzeka małą i dosyć płytką więc na woda trzeba było się odpowiednio zachowywać, nie hałasować, rzuty wykonywać precyzyjnie z odpowiedniej odległości aby nie płoszyć ryb. Padający deszcz niestety nie pomagał w odpowiednim sposobie poruszania się na Trzebośnica wiec niekażdy był w stanie złowić wymiarową rybę, a tych mimo wszystko jest jeszcze w tej rzece sporo. Pstrąga wymiarowego nikt nie złowił, ale byli zawodnicy co mieli z takimi kontakt, niewymiarowe były złowione o czym świadczy zdjęcie poniżej. Ryby, które w tym dniu dawały szanse na wysokie miejsce to klenie, szczupaka wymiarowego nikt nie złowił, okonie są za słabo punktowane aby na tej rzece nimi wygrać zawody przy tej populacji klenia jaka jest na Trzebośnicy. Zawody wygrał Janusz Ryczkowski łowiąc 2 klenie i 3 okonie, drugi był Norbert Maczuga łowiąc takie same ryby ale o mniejszych rozmiarach, trzeci był Mateusz Porada 2 klenie i okoń. Prawdziwym zwycięzcą zawodów okazał sie jednak wobler JR "Pestka", który produkuje Janusz Ryczkowski, który złowił na niego wszystkie swoje ryby, a zdobywca 2 miejsca na taki sam osiągnął swój wynik, po informacji Janusza na co biorą. Razem zawodnicy złowili 8 wymiarowych kleni i 17 okoni.

      Po zawodach było piecznie kiełbasek na ognisku, wręczenie pucharów i losowanie nagród.

Wyniki:

 1. Janusz Ryczkowski      1450pkt.
 2. Norbert Maczuga         1095pkt.
 3. Mateusz Porada            625pkt.
 4. Radosław Gancarz         565pkt.
 5. Stanisław Łuczak           370pkt.
 6. Jan Siwiec                      310pkt.

Pozostałe wyniki w załaczniku.

Podziekowania dla sponsorów Janusza Ryczkowskiego producenta woblerów JR i Sklepu Wędkarsko-zoologicznego "Pstrąg" Jana Siwca za ufundowanie dodatkowych nagród dzieki czemu nikt nie zakończył zawodów bez nagrody.

Relacja z zawodów oczami Mateusza Porady na Stronie firmy Dragon http://www.firmadragon.pl/index.php/czytelnia/zawody-i-wydarzenia

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Pimpa Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  Oczywiście, że można nazwać to relacją, takie są wymogi pisania na stronach firmowych, na 3 strony relacji jedna poświęcona reklamie sprzętu to nie jest coś strasznego. Pozostałe części relacji nie zawierają jakiś szczególnych fantazji typowych dla Mateusza więc taka ostra krytyka tej relacji jest mocno przesadzona.

 • bronzo Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  Ten napchany reklamami bełkot napisany przez Mateusza Poradę nazywacie relacją ?!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin